Najnovšie recenzie zo sekcie Mobilné klimatizácie

Overený zákazník lidl.sk Fero

Pridané: 7. júla 2023

Zakúpený v lidl.sk

• nie je taká hlučná ako som čakal
  • dobrý chladiaci výkon
  • výfuková rúra mi príde až zbytočne hrubá

Za tú cenu veľmi dobrý produkt.

MTF AC 12000

MTF AC 12000

Overený zákazník Mountfield Overený zákazník

Pridané: 7. júla 2023

Zakúpený v Mountfield

Klimatizácia chladí Ako má.Dizajnovo vydrena. Vzhľadom na nemožnosť predĺženia výfukového potrubia, že musí byť umiestnená max 1,5 metra od okna je problém, pre ktorý som ju vrátil. A je veľmi, veľmi hlučná. Spať sa pri tom určite nedá.

Overený zákazník lidl.sk Overený zákazník

Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 14 HP WiFi

Overený zákazník Aerium.sk Zákazník

Pridané: 2. júla 2023

Zakúpený v Aerium.sk

• zatiaľ krátka skúsenosť, ale funguje ako má, vychladené pomerne rýchlo
  • Trochu hlučná, ale tak je to asi u všetkých mobilných klimatizácií, pri dosiahnutí požadovanej teploty sa hlučnosť dosť významne zníži. Odporúčam do rámu okna dať plexisklo s otvorom pre výduch, nie aplikovať suchý zips a izoláciu..
Klarstein Kraftwerk Smart ACO15-Kraftwerk12B

Klarstein Kraftwerk Smart ACO15-Kraftwerk12B

Overený zákazník Electronic Star Michaela

Pridané: 2. júla 2023

Zakúpený v Electronic Star

• Naozaj vychladí. Boli sme si najprv neistý nakoľko všade doporučujú klimatizácie na stenu. Ale veľmi milo nás prekvapila. Sme s ňou ozaj spokojný
  • Nevýhodou je väčší hluk keď chladí. Ale dá sa na to zvyknúť, nie je to nič hrozné.

Celková spokojnosť s tovarom. Funguje ako má. Až prekvapivo dobre vychladí. Stojí za nákup. Doporučujem. Sme s ňou spokojný. Máme ju umiestnenú v obývačke, ale bez problémov vychladí celý byt, nakoľko prúdenie vzduchu ide do každej miestnosti. Nedávala som jej veľké šance, ale naozaj som milo prekvapená.

Overený zákazník Biet.sk Overený zákazník

Pridané: 29. júna 2023

Zakúpený v Biet.sk

• pekná
  • ľahko sa premiestňuje
  • nízka cena

menej hlučná, ako tá, čo sme mali predtým, veľká spokojnosť

Noaton AC 5109

Noaton AC 5109

Anonym Anonym

Pridané: 29. júna 2023

• za tie peniaze je to super
  • pekny dizajn
  • dokupil som sadu na okno a je to perfekt
  • zatial nemam co vytknut

klima zatial super som z toho nadseny a za 300e si myslim ze neni nad cim rozmyslat

Anonym Anonym

Pridané: 28. júna 2023

• veľmi pekný dizajn
  • diaľkové ovládanie má displej, kde sa dá nastaviť teplota
  • v pohode cena

klíma vyzerá super a chladí tak, ako som očakával

DMS Germany MK-7000

DMS Germany MK-7000

Overený zákazník Emahome.sk Overený zákazník

Pridané: 26. júna 2023

Zakúpený v Emahome.sk

• Nebol mi dodaný SK manuál ale obratom sa to vyriešilo som spokojny
HECHT 3731

HECHT 3731

Overený zákazník Motozahrada.eu Overený zákazník

Pridané: 13. júna 2023

Zakúpený v Motozahrada.eu

Ešte nemám otvorený balík,,nieje tak teplo

Siguro AC-A160

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 4. mája 2023

• Dostatočný chladiaci výkon
  • Ovládanie cez aplikáciu aj na diaľku pri pripojení A/C cez WiFi na cloud
  • V balení aj flexi hadica a kryty na rôzne typy okien
  • Hluk (ale aspoň je monotónny v nízkych frekvenciách)
  • Hmotnosť (po schodoch len raz a vo dvojici)
  • Manuál nehovorí nič o odvode kondenzátu, tak som chvíľu hútal, ktorý otvor je ten správny, hlavne keď v ňom priložená silikónová hadica veľmi nedržala
  • Flexi hadica má len 1,5 m (ale to tak majú asi všetky)

Človek si v prvom rade musí uvedomiť, že mobilná klimatizácia je o kompromisoch a nikdy sa nemôže rovnať single-split A/C. Preto je viac ako potrebné dobre si rozmyslieť, či som ochotný tolerovať hluk, slabšiu efektivitu a veľký a ťažký spotrebič na podlahe.
Mobilná A/C nie je o špičkovom komforte, ale o prežití v letných horúčavách. Vedel som, čo od toho očakávať, preto vyššie hodnotenie.

Ayrton AYM-07P

Ayrton AYM-07P

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 21. apríla 2023

Zakúpený v Alza.sk

Super za danú cenu. Hlučnosť vyššia ale tichá prenosná klimatizácia neexistuje. V lete večer vychladíme miestnosť počas cca 20-30 minút a vypneme - ďalej sa miestnosť chladí cez otvorené okno.

Rukáv na suchý zips je pri prenosnej klimatízácii nutnosť .

Kto má takú možnosť /čo asi málokto/tak je možné dať klimatizáciu do vedľajšej miestnsti a spraviť otvor do steny a chladný vzduch privádzať cez tento otvor.

Inak pozor na túto vec:
naťahovaním vzduchu prenosná klimatizácia vyvoláva v izbe podtlak keďže teplý vzduch vyfukuje von a vzduch následne prúdi do izby zvonku/z inej izby - cestou menšieho odporu.

Cez deň preto naťahujem vzduch z inej izby/chodby /pootvorím dvere/ - čo môže byť cca 24 stupňov oproti 35-40 a viac vonku a večer/ v noci naťahujem vzduch z vonku cez pootvorenú druhú okennú blanu v tej istej miestnosti - keďže vonku je už iba 19 - 21 stupňov oproti 24 vnútri.

Kto má ale iba jednu izbu na slnku a vzduch bude naťahovať zo slnečnej strany počas horúčavy tak vtedy chladenie nebude nič moc. Až večer alebo po zamračení to bude ok.

Toto /podtlak, ktorý sa musí vyrovnať prúdením obvykle teplého vzduchu z okolia/ je hlavný rozdiel medzi mobilnou a pevne zabudovanou klimatizáciou i keď sa to nie veľmi spomína !!!

Pevne zabudovaná vytvára pretlak so studeným vzduchom takže je to efektívne vždy.

Dúfam, že to dakomu pomôže pri výbere.

Electrolux EXP34U338HW

Rohnson R-893

Overený zákazník Alza.sk PG

Pridané: 2. októbra 2022

Zakúpený v Alza.sk

• má menšiu účinnosť ale po dlhšej dobe ochladí
  • dosť hlučný,spať pri zapnutom-ani náhodou...ale to je zrejme všeobecný "neduh" mobil.klimatizácii
  • Z fyzikálneho princípu sa nevyrovná pevnej klimatizácii
  • nesplnil celkom moje predstavy

V návode sa udáva,že treba utesniť miestnosť(okná,dvere).Prístroj nasáva(asi 20cm od zeme)a vyfukuje hadicou von značné množstvo vzduchu,potrebného na jeho chladenie.Tým,že je miestnosť uzavretá, vzníká v miestnosti podtlak.Na tej istej strane,asi 50cm od zeme,sa nasáva vzduch,ktorý vychádza na druhej strane chladený.Tieto "vzduchy" sa vlastne v miestnosti miešajú,časť už ochladeného sa fúka von a preto je menšia účinnosť. Na zväčšenie účinnosti prístroja by asi pomohlo celkom neutesniť miestnosť ale(podľa možností)vymyslieť "kontrolované" nasávanie z vonka(najlepšie zo strany,z ktorej sa nasáva vzduch pre hadicu).

Noaton AC 5108

Noaton AC 5108

Overený zákazník Pre Alergikov Overený zákazník

Pridané: 26. augusta 2022

Zakúpený v Pre Alergikov

je možné prenášať, nie je veľká ,

Trotec Pac 2010 E

• Wifi - pripojenie
  • Ovládanie
  • Pekný dizajn
  • Dobrý výkon , možno aj nad očakávanie
  • Možno tá hlučnosť by mohly byť menšia / tichšia aj keď sa udáva 63 dB ale inak OK

V podstate po nevydarenej kúpe „ cez int. Shop „ a následnej reklamácii inej klimatizácie nemenovanej značky som sa rozhodol ísť cez kamenný obchod kde som si z toho nepreberného množstva zvolil tento výrobok.
Spokojnosť po všetkých stránkach , pokiaľ sa vyvedie hadica ( čo do poručujem ) cez otvor napr. v stene , klimatizácii stúpne výkon chladenia a „cítiť“ ju aj mimo miestnosti kde je umiestnená , takže kapacitne zodpovedá tomu ako sa uvádza 47m2
Wifi pripojenie funguje super , podľa by to mal byť už štandard pri všetkých mobilných klimatizáciách Pozor treba pripájať cez 2,4 ghz.
Čo s týka dizajnu nie je čo dodať , veľmi pekný „ kus nábytku“

Do poručujem

Woods Como 12K Smart Home

Woods Como 12K Smart Home

Overený zákazník Biet.sk Overený zákazník

Pridané: 11. augusta 2022

Zakúpený v Biet.sk

• rychle a jednoduche nastavenie
  • kompaktna velkost
  • pekny dizahn, ziadna ohava ako ine
  • ovladanie mobilom cez wifi aj mimo kancelarie
  • jednoducha prehladna appka
  • hlucnejsie ako som cakal - som zvyknuty na klasicku montovanu klimu

Zobrazujem 21 - 40 zo 334 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...17